Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
800 SEK
TOBAKSBURK, gjutjärn, dekor av rökandes figure i relief samt texten "Inter Bibendum Large Fumandum" samt "1800", 1900-tal, diameter 13,5 cm, höjd 18,5 cm.
Mindre slitage.
782047
2020-06-10
Gör en kostnadsfri värdering här