Bo E Lundqvist

Bo E Lundqvist
Bo E Lundqvist

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

BO E LUNDQVIST (född 1934): 7 färglitografier, signerade och numrerade, bladmått 57,5x46 cm, 61,5x45, 63x47,5 cm, oramade

1 dubblett, mindre veck

782049

2020-06-18