Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
800 SEK
BO E LUNDQVIST (född 1934): 7 färglitografier, signerade och numrerade, bladmått 57,5x46 cm, 61,5x45, 63x47,5 cm, oramade
1 dubblett, mindre veck
782049
2020-06-18
Gör en kostnadsfri värdering här