Oidentifierad konmstnär byst

Oidentifierad konmstnär byst
Oidentifierad konmstnär byst
Oidentifierad konmstnär byst
Oidentifierad konmstnär byst
Oidentifierad konmstnär byst
Oidentifierad konmstnär byst
Oidentifierad konmstnär byst
Oidentifierad konmstnär byst
Oidentifierad konmstnär byst
Oidentifierad konmstnär byst

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, skulptur i form av byst föreställande flicka med konstfull håruppsaättning, står SATV i gjutningen, gips, höjd ca 47 cm

Några nagg, slitage, stötmärken

782051

2020-06-10