Gustaf Adolf Romin akvarell

Gustaf Adolf Romin akvarell
Gustaf Adolf Romin akvarell

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

800 SEK

GUSTAF ADOLF ROMIN (1863-1936): akvarell, skepp på hav, signerad och daterad, bildmått 26x44 cm.

Inga anmärkningar, ej examinerad ur ram.

782052

2020-06-10