Marie-Louise Ekman Djungel

Marie-Louise Ekman Djungel
Marie-Louise Ekman Djungel
Marie-Louise Ekman Djungel
Marie-Louise Ekman Djungel
Marie-Louise Ekman Djungel
Marie-Louise Ekman Djungel

Klubbat för:

7 200 SEK

8 000 SEK

MARIE-LOUISE EKMAN, (född 1944): "Djungel", signerad och daterad 1976, 62/100, screentryck på duk, 62/100, ca 70x98 cm

782055

2020-06-10