Kustlandskap med klippor och segelbåt krita

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-talets första hälft): Kustlandskap med klippor och segelbåt, monogramsignerad, färgkrita på papper, ca 85x43 cm

Smärre hörnskada

782069

2020-06-13