Spanni affisch
Klubbat för:
1 800 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
SPANNI - Skidor med färg, EDSBY Verken, J. Olséns Litografiska vintage 1957, vintage, affisch, ca 100x70 cm
Kuntoraportti
Oramad, fläckar, hål, skador
782071
Päivämäärä:
2020-06-13