Spanni affisch

Spanni affisch
Spanni affisch

Klubbat för:

1 800 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

SPANNI - Skidor med färg, EDSBY Verken, J. Olséns Litografiska vintage 1957, vintage, affisch, ca 100x70 cm

Kuntoraportti

Oramad, fläckar, hål, skador

782071

Päivämäärä:

2020-06-13