Inger Persson Rörstrand
Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
INGER PERSSON, vas samt väggtavla, Rörstrand, delvis glaserat stengods, signerade, väggtavlans mått ca ca 30,5x30,5 cm, vasens höjd 40 cm, fatens diameter 13-34 cm
Smärre slitage, micronagg kan förekomma
782090
2020-06-10