Inger Persson Rörstrand

Inger Persson Rörstrand
Inger Persson Rörstrand
Inger Persson Rörstrand
Inger Persson Rörstrand
Inger Persson Rörstrand
Inger Persson Rörstrand
Inger Persson Rörstrand
Inger Persson Rörstrand
Inger Persson Rörstrand
Inger Persson Rörstrand
Inger Persson Rörstrand
Inger Persson Rörstrand

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

INGER PERSSON, vas samt väggtavla, Rörstrand, delvis glaserat stengods, signerade, väggtavlans mått ca ca 30,5x30,5 cm, vasens höjd 40 cm, fatens diameter 13-34 cm

Smärre slitage, micronagg kan förekomma

782090

2020-06-10