Klubbat för:
300 SEK
Schätzwert
800 SEK
Beschreibung
BORDSLAMPOR, ett par, Orrefors, 1900-talets andra hälft, bärnstensfärgat glas samt klarglas, höjd 27,5 cm.
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage, ej funktionstestade.
782094
2020-06-10
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner