Bordslampor Orrefors

Bordslampor Orrefors
Bordslampor Orrefors

Klubbat för:

300 SEK

Schätzwert

800 SEK

Beschreibung

BORDSLAMPOR, ett par, Orrefors, 1900-talets andra hälft, bärnstensfärgat glas samt klarglas, höjd 27,5 cm.

Zustandsbeschreibung

Bruksslitage, ej funktionstestade.

782094

2020-06-10