Carl Malmsten soffbord "Samsas"

Carl Malmsten soffbord
Carl Malmsten soffbord
Carl Malmsten soffbord
Carl Malmsten soffbord
Carl Malmsten soffbord
Carl Malmsten soffbord
Carl Malmsten soffbord
Carl Malmsten soffbord
Carl Malmsten soffbord
Carl Malmsten soffbord
Carl Malmsten soffbord
Carl Malmsten soffbord

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CARL MALMSTEN, soffbord, "Samsas", stjärnfaner i valnöt, brickmärkt, diameter 100 cm, höjd 60 cm

Bruksslitage

782111

2020-06-11