Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
JESPER WALDERSTEN (född 1969), färglitografier, (2 st), motiv med kvinnofigur samt komposition med figurer, signerade Waldersten, numrerade 78/190 och 115/190, bladmått ca 47,5x30,5 cm
782115
2020-06-11
Gör en kostnadsfri värdering här