Emanuel Bernstone litografi

Emanuel Bernstone litografi
Emanuel Bernstone litografi

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

EMANUEL BERNSTONE (född 1973): Storspov, signerad, 39/290, färglitografi, ca 40 x 54,5 cm

782118

2020-06-11