Klubbat för:
25 000 SEK
12 000 SEK
JETTE BIRGITTA STOLTZ (1923-2010): Äng med narcisser, lejonhjärta och tulpaner, signerad Jette Stoltz, olja på duk, ca 116x104 cm
782120
2020-06-12