Mona Huss Wallin litografi

Mona Huss Wallin litografi
Mona Huss Wallin litografi
Mona Huss Wallin litografi
Mona Huss Wallin litografi

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MONA HUSS WALLIN (född 1944): Utiskt över Slussen, signerad och daterad 1981 samt provtryck, ca 65x50 cm

782123

2020-06-11