Philip von Schantz akvarell
Closed
2020-06-11
782130
| Sold for | 8 800 SEK |
| Estimate | 10 000 SEK |
PHILIP VON SCHANTZ (1928-1998): Vinbär i hink, signerad ooch daterad 79, ca 24x18 cm