Philip von Schantz akvarell

Philip von Schantz akvarell
Philip von Schantz akvarell
Philip von Schantz akvarell
Philip von Schantz akvarell

Klubbat för:

8 800 SEK

10 000 SEK

PHILIP VON SCHANTZ (1928-1998): Vinbär i hink, signerad ooch daterad 79, ca 24x18 cm

782130

2020-06-11