Harry Thomse oljemålning

Harry Thomse oljemålning
Harry Thomse oljemålning
Harry Thomse oljemålning
Harry Thomse oljemålning
Harry Thomse oljemålning
Harry Thomse oljemålning
Harry Thomse oljemålning
Harry Thomse oljemålning

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HARRY THOMSE (1900-tal): Motiv från Norsk fiskeby, signerad H Thomse, olja på pannå, 82x92 cm

782140

2020-06-11