Orientmatta Bidjar

Orientmatta Bidjar
Orientmatta Bidjar
Orientmatta Bidjar
Orientmatta Bidjar

Klubbat för:

8 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

ORIENTMATTA, semiantik, Bidjar, ca 220x145 cm

Smärre slitage, langetteringar med smärre skador

782198

2020-06-11