Spode Spode´s Bouquet
Klubbat för:
400 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
SPODE, "Spode´s Bouquet", kaffeservis, 15 dlr., flintgods, England, 1900-talets mitt, bestående av: 12 kaffekoppar med fat, kaffekanna, gräddkanna samt sockerskål, höjd ca 5-20 cm
Kuntoraportti
Nagg, enstaka sprickor
782211
Päivämäärä:
2020-06-12