Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
800 SEK
F LAGERLÖF, gul herrgård, signerad F Lagerlöf, daterad 1899, olja på duk, ca 50 x 60 cm
Enligt uppgift föreställande Mårbacka gamla corps de logi
782216
2020-08-22
Gör en kostnadsfri värdering här