1160 - F Lagerlöf oljemålning

1160 - F Lagerlöf oljemålning
1160 - F Lagerlöf oljemålning
1160 - F Lagerlöf oljemålning
1160 - F Lagerlöf oljemålning

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

800 SEK

F LAGERLÖF, gul herrgård, signerad F Lagerlöf, daterad 1899, olja på duk, ca 50 x 60 cm

Enligt uppgift föreställande Mårbacka gamla corps de logi

782216

2020-08-22