Kamin

Kamin
Kamin
Kamin
Kamin
Kamin
Kamin
Kamin
Kamin
Kamin
Kamin

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HUSQVARNA, Kamin/spis, 1900-talets första hälft, gjutjärn, bemålad, höjd ca 60 cm

Bruksslitage, senare bemålad

782218

2020-06-11