1161 - Oidentifierad konstnär gåramålningar

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

800 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-1900-tal), (2) gåramålningar, olja på duk, träskurna ramar, ca 45 x 65 cm

782220

2020-08-22