1162 - Paul Nelson oljemålning

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

800 SEK

PAUL NELSON (Danmark/Sverige 1846-1934), Vy mot samhället, signerad P Nelson, daterad 1894, olja på duk

Krackeleringar

782223

2020-08-22