Klubbat för:
Osåld
Utropspris
800 SEK
PAUL NELSON (Danmark/Sverige 1846-1934), Vy mot samhället, signerad P Nelson, daterad 1894, olja på duk
Krackeleringar
782223
2020-08-22
Gör en kostnadsfri värdering här