1163 - Paul Nelson oljemålning

Såld för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PAUL NELSON (Danmark/Sverige, 1846-1934), Gult hus med unionsflagga, signerad P Nelson, daterad 1886, olja på duk, ca 60 x 80 cm

782227

2020-08-22