Bokhylla

Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BOKHYLLA, 1960-tal, teakfaner, svärtade gavlar, utdragbar skrivskiva, lådor samt skåp med bakomliggande hyllplan, draghandtag i plast, höjd ca 168, 119x42 cm

Bruksslitage

782232

2020-06-11