Klubbat för:
Osåld
Utropspris
1 000 SEK
F ALTENBURG, (3) gåramålningar, signerade F Altenburg, daterade 1912, -15 och -20, gouache, ca 38 x 57, 40 x 58, 28 x 40 cm
782233
2020-08-22
Gör en kostnadsfri värdering här