1164 - F Altenburg gåramålningar

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

1 000 SEK

F ALTENBURG, (3) gåramålningar, signerade F Altenburg, daterade 1912, -15 och -20, gouache, ca 38 x 57, 40 x 58, 28 x 40 cm

782233

2020-08-22