Matgrupp Frankrike
Klubbat för:
7 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
MATGRUPP, 11 dlr, "Provence", ek, sitsar av rotting, bestående av: stolar, 8 st., karmstolar, 2 st., matbord, Frankrike, inköpt hos Firma Antix, 1990/2000-tal, sitthöjd 46, sittdjup 40 cm, matbord, mått 250x100 cm, 2 illäggskivor a 50 cm vardera
Bruksslitage
782241
2020-06-11