1166 - Oidentifierad konstnär oljemålning

Såld för:

2 400 SEK

Utropspris

800 SEK

OIDENTIFERAD KONSTNÄR (1800-1900-tal), Vy över Rosendals slott, olja på duk, ca 55 x 80 cm

782246

2020-08-22