Klubbat för:
2 400 SEK
Schätzwert
800 SEK
Beschreibung
OIDENTIFERAD KONSTNÄR (1800-1900-tal), Vy över Rosendals slott, olja på duk, ca 55 x 80 cm
Zustandsbeschreibung
782246
2020-08-22
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner