1772 - V Malmqvist oljemålning

Såld för:

1 200 SEK

Utropspris

800 SEK

V MALMQVIST (1800-/1900-tal), Vy över slott och vatten, signerad V Malmqvist, olja på duk, ca 45 x 65 cm

782254

2020-08-23