1167 - Oidentierad konstnär oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-1900-tal), nattlig hamnbild, olja på duk, ca 60 x 90 cm

782261

2020-08-22