1168 - Oidentifierad konstnär oljemålning

Såld för:

1 000 SEK

Utropspris

800 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal), Schweizisk vy, olja på duk, ca 60 x 80 cm

782262

2020-08-22