1775 - Oljemålning samt fotografi

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

STADSBILDER, 2 st, oljemålning, signerad A W Huldén, olja på pannå, ca 40 x 33 cm, handkolorerat fotografi från Trädgårdsgatan, Helsingborg, ca 19 x 67 cm

Blekt kolorering

782270

2020-08-23