Klubbat för:
350 SEK
Schätzwert
800 SEK
Beschreibung
STADSBILDER, 2 st, oljemålning, signerad A W Huldén, olja på pannå, ca 40 x 33 cm, handkolorerat fotografi från Trädgårdsgatan, Helsingborg, ca 19 x 67 cm
Zustandsbeschreibung
Blekt kolorering
782270
2020-08-23
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner