Dessertassietter

Dessertassietter
Dessertassietter
Dessertassietter
Dessertassietter
Dessertassietter
Dessertassietter
Dessertassietter
Dessertassietter
Dessertassietter
Dessertassietter

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

DESSERTASSIETTER, 9+9+12 st., pressglas, 1900-talets mitt, i form av äpplen samt med konturerat brätte och pärlstav, diameter ca 10-16 cm

Enstaka nagg

782273

2020-06-12