1171 - Oljemålningar

1171 - Oljemålningar
1171 - Oljemålningar
1171 - Oljemålningar
1171 - Oljemålningar
1171 - Oljemålningar
1171 - Oljemålningar
1171 - Oljemålningar
1171 - Oljemålningar
1171 - Oljemålningar
1171 - Oljemålningar

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

800 SEK

OLJEMÅLNINGAR, 4 st, Hättorps gods, Östergötland, oidentifierad konstnär, olja på duk, ca 24 x 30 cm, Kärnan Helsingborg, olja på pannå, daterad 1890, ca 13 x 17 cm, Parklandskap, olja på duk, otydligt monogram, daterad 1890, ca 25 x 35 cm, Gåramålning med ko och gris, oidentifierad konstnär, olja på duk, ca 30 x 36 cm

Varierande skick, krackeleringar, gulnad lack

782277

2020-08-22