Klubbat för:
4 000 SEK
3 000 SEK
VITRINSKÅP, tidigt 1900-tal, mahogny samt rotfanér tvådelat, överdel med pardörrar i ivtrin, invändigt med hyllplan, underdel med lådor och dörrar, höjd ca 225, 123x42 cm
Bruksslitage
782305
2020-06-11