Soffbord mässing glasskiva
2020-06-11
782310
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SOFFBORD, slutet av 1900-talet, glasskiva samt underede av mässing, höjd ca 59, 130x70 cm
Bruksslitage