Bestick i nysilver
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
800 SEK
BESTICK, nysilver, 51 dlr, 1900-tal, bestående av 12 matgafflar, 12 matknivar, 12 matskedar, 12 dessertskedar, 1 soppslev, 1 serveringssked, 1 kalkongaffel
Slitage, medföljer schatull i papp, skador kring schatullet förekommer
782321
2020-06-11