Bestick i nysilver

Bestick i nysilver
Bestick i nysilver
Bestick i nysilver
Bestick i nysilver
Bestick i nysilver
Bestick i nysilver
Bestick i nysilver
Bestick i nysilver
Bestick i nysilver
Bestick i nysilver

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

BESTICK, nysilver, 51 dlr, 1900-tal, bestående av 12 matgafflar, 12 matknivar, 12 matskedar, 12 dessertskedar, 1 soppslev, 1 serveringssked, 1 kalkongaffel

Slitage, medföljer schatull i papp, skador kring schatullet förekommer

782321

2020-06-11