Stolar 5 st

Stolar 5 st
Stolar 5 st
Stolar 5 st
Stolar 5 st
Stolar 5 st
Stolar 5 st
Stolar 5 st
Stolar 5 st

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

3 000 SEK

STOLAR, 5 st, 1800-tal, barockstil, besat lövträ, svarvade ben, klädd med gyllenläder, sitthöjd 45 cm

Slitage och skador

782339

2020-06-12