Fåtöljer IB Kofod Larsen
Klubbat för:
22 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
IB KOFOD LARSEN, "Kandidaten", fåtöljer, 1 par, OPE, 1960-tal, valnöt, lösa plymåer, ljus mönstrad klädsel, sitthöjd ca 38 cm
Benen med smärre ytskador, blekt klädsel, en fåtölj med 2 sadelgjordsband med smärre brisningar
782346
2020-06-12