Fåtöljer IB Kofod Larsen

Fåtöljer IB Kofod Larsen
Fåtöljer IB Kofod Larsen
Fåtöljer IB Kofod Larsen
Fåtöljer IB Kofod Larsen
Fåtöljer IB Kofod Larsen
Fåtöljer IB Kofod Larsen
Fåtöljer IB Kofod Larsen
Fåtöljer IB Kofod Larsen
Fåtöljer IB Kofod Larsen
Fåtöljer IB Kofod Larsen
Fåtöljer IB Kofod Larsen
Fåtöljer IB Kofod Larsen

Klubbat för:

22 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

IB KOFOD LARSEN, "Kandidaten", fåtöljer, 1 par, OPE, 1960-tal, valnöt, lösa plymåer, ljus mönstrad klädsel, sitthöjd ca 38 cm

Benen med smärre ytskador, blekt klädsel, en fåtölj med 2 sadelgjordsband med smärre brisningar

782346

2020-06-12