Karmstolar England

Karmstolar England
Karmstolar England
Karmstolar England
Karmstolar England
Karmstolar England
Karmstolar England
Karmstolar England
Karmstolar England

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARMSTOLAR, 1 par, England, 1900-talets andra hälft, fanérade i mahogny, sits o rygg i rotting, sitthöjd ca 45 cm

Ytskador, rotting m skador

782361

2020-06-12