Klubbat för:
600 EUR
800 EUR
TAKARMATUR, 1900-talets början, jugend, möjligen Alice Nordin, Böhlmarks, förgylld brons och slipad kristall kupa, en ljuspunkt, höjd 84, diameter 33 cm
782362
2020-06-13