Jugend takarmatur

Jugend takarmatur
Jugend takarmatur
Jugend takarmatur
Jugend takarmatur
Jugend takarmatur
Jugend takarmatur

Klubbat för:

600 EUR

800 EUR

TAKARMATUR, 1900-talets början, jugend, möjligen Alice Nordin, Böhlmarks, förgylld brons och slipad kristall kupa, en ljuspunkt, höjd 84, diameter 33 cm

782362

2020-06-13