Klubbat för:
3 000 SEK
1 500 SEK
HENRI MATISSE (Frankrike 1869-1954), efter: Komposition efter teckning, litografi ur Hommage nr 2, 1944, daterad i trycket 2/43 (februari 1943), bildmått ca 31x24 cm
782369
2020-06-13