Matisse litografi

Matisse litografi
Matisse litografi
Matisse litografi
Matisse litografi
Matisse litografi
Matisse litografi

Klubbat för:

3 000 SEK

1 500 SEK

HENRI MATISSE (Frankrike 1869-1954), efter: Komposition efter teckning, litografi ur Hommage nr 2, 1944, daterad i trycket 2/43 (februari 1943), bildmått ca 31x24 cm

782369

2020-06-13