Klubbat för:
2 200 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
HENRI MATISSE (Frankrike 1869-1954), efter: Komposition efter teckning, litografi ur Hommage nr 2, 1944, daterad i trycket 10/42 (oktober 1942), bildmått ca 31x24 cm
Zustandsbeschreibung
782372
2020-06-13
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner