Klubbat för:
260 EUR
Utropspris
400 EUR
LISA JOHANSSON-PAPE, taklampor, 4 st, Orno 1960/70-tal, vit metallskärm med lameller diameter 39 cm, höjd ca 24 cm.
Bruksslitage
782377
2020-06-13
Gör en kostnadsfri värdering här