Klubbat för:
950 SEK
1 500 SEK
HENRI MATISSE, efter, "Lierre en fleur", signerad och daterad i trycket Matisse 53, Verve 35-36, 1958, färglitografi, bildyta ca 24x24 cm
782391
2020-06-20