Lackaskar Ryssland
Klubbat för:
800 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
LACKASKAR, 2 st, 1900-talets mitt/andra hälft, Ryssland, signerade, ca 4,5x12,5x10,5 respektive 4x17,5x10,5 cm
Kuntoraportti
782405
Päivämäärä:
2020-06-11